Betis po prohře se Spartou remizoval s Realem

Ve 16. kole španělské fotbalové ligy se Real Madrid utkal v Seville s týmem Betisu a zápas skončil remízou 1:1. Tato nerozhodná partie otevřela dveře pro možný návrat na první příčku tabulky pro tým Girona, který bude v neděli hrát na stadionu třetí Barcelony.

Oba góly utkání mezi Betisem a Realem padly až ve druhém poločase. V 53. minutě poslal hosty do vedení Bellingham, který se tak stal lídrem střelecké tabulky s 12 góly. Jeho nejbližší pronásledovatelé, Griezmann z Atlética a Mayoral z Getafe, zaostávají o tři branky. O vyrovnání se postaral v 66. minutě Ruibal ze sedmého Betisu střelou z dálky, čímž zachránil domácí tým před ztrátou v ligovém souboji.

Přestože Real Madrid nezískal v tomto zápase plný počet bodů, stále zůstává hlavním lídrem ve španělské La Lize a nadále budeme sledovat, jak se situace na špičce tabulky vyvíjí.

Zdroj: Real Madrid