Neymar se zotavuje po operaci kolena

Brazilský fotbalista Neymar (31) úspěšně prochází procesem rekonvalescence po nedávné operaci kolena, kterého se podrobil před pouhými dvěma týdny. Podle reprezentačního lékaře Rodriga Lasmara, který zákrok provedl na klinice v Belo Horizonte, však kvůli rozsahu zranění stále není možné přesně odhadnout dobu trvání léčby. Talentovaný útočník, který si před měsícem zranil přední zkřížený vaz a poškodil meniskus v levém kolenu během kvalifikace na mistrovství světa 2026, je však podle Lasemara nadějně nakloněn k rekonvalescenci.

Léčba Neymara v jeho novém klubu Al-Hilál probíhá s vynikajícím úspěchem, ale přesto se mu ještě rýsuje náročná cesta k plnému zotavení. Lékař Lasmar zdůraznil, že od samého začátku respektuje všechna doporučení léčebného týmu. Vědom si délky procesu se Neymar snaží aktivně spolupracovat s fyzioterapeuty a kondičními trenéry, aby se mohl co nejdříve vrátit na fotbalové hřiště.

Nejlepší střelec v historii brazilské reprezentace utrpěl své zranění během souboje s Uruguayí, ve kterém Brazilci prohráli 0:2. Moment, kdy klopýtl a opustil hřiště na nosítkách, byl pro Neymara emotivní a plný slz. Očekává se, že návrat jednoho z nejvýraznějších brazilských fotbalových talentů bude sledovaný a s napětím očekávaný nejen jeho fanoušky, ale všemi příznivci světového fotbalu.

Zdroj: Livesport

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *